pl
plen

czytaj więcej

MIKOŁAJSKA 4 by BoB Elite Apartments

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnego apartamentu premium położonego w samym sercu Krakowa, przy malowniczym Małym Rynku, na ulicy Mikołajskiej. Ten przepięknie wykończony apartament, nawiązujący do klasycznego stylu z początku XX wieku, zapewni Ci niezapomniany pobyt, wypełniony luksusem i wygodą.

 

 

 

 

Oferujący przestrzeń o imponującej powierzchni 160 m2, ten apartament staje się oazą relaksu i rozrywki. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by zrelaksować się i cieszyć się wyjątkową atmosferą Krakowa. Zmysłowe doznania czekają na Ciebie w saunie oraz jacuzzi, gdzie można zanurzyć się w błogim relaksie po dniu pełnym zwiedzania, czy rozgrać partię bilarda na znajdującym się w apartamencie stole bilardowym.

 

Z balkonu apartamentu rozpościera się widok na malowniczą płytę Rynku Głównego oraz monumentalny Kościół Mariacki. To niezwykłe połączenie widoków historycznych z nowoczesnym komfortem sprawia, że ten apartament jest prawdziwą perełką w sercu Starego Miasta Krakowa.

Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego apartamentu premium, który zapewni Ci niezapomniane przeżycia i wrażenia podczas pobytu w magicznym Krakowie.